Over Oppas Madelief & Contact

Hallo!
Wij zijn Lyla en Jasmijn, tweelingzussen en de oprichters van Oppas Madelief!

In 2010 al (lang geleden!) zijn we in Delft begonnen met onze oppascentrale omdat we merkten dat het voor veel ouders moeilijk was om een goede oppas te vinden. We wonen zelf niet meer in Delft: Lyla woont in Haarlem, ik in Rotterdam.

City captains
Oppas Madelief Delft liep zo goed dat we nu ook in andere steden oppassers regelen voor jullie! We kennen nog steeds al onze oppassers persoonlijk omdat we door heel Nederland 14 geweldige franchiseneemsters hebben. Elke jongedame heeft 1 van onze steden onder haar hoede. Hieronder stellen ze zichzelf voor!

We werken graag aan Oppas Madelief, mail of bel ons gerust met vragen we helpen ├ęcht graag!

Liefs, de dames van Oppas Madelief.
Veel plezier met de site.

Franchisenemer worden?
Meld je aan voor meer informatie:
https://forms.gle/4nWoFQT5fUZxViBX6


LRK nummer: 338140840
KVK nummer: 53853997
BTW nummer NL 851045042B01.
IBAN: NL22RABO0145619745
BIC: RABONL2U

Kantoor Haarlem: Kennemerplein 6 ( Headquarters)
Kantoor Rotterdam :CIC Groothandelsgebouw A4.004

City captains

AA Franchisenemer worden?

Vul het formulier in voor meer informatie! https://forms.gle/PEUZJcLLS9AYja5B7
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Almere

Sanne Rijs
Tel: +31639557575
Email: sanne@oppasmadelief.nl

Amstelveen Noord

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Amsterdam West

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Amsterdam Zuid

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Apeldoorn

Nicky Kroon
Tel: 0628693802
Email: Nicky@oppasmadelief.nl

Arnhem

Lotte Vader
Tel: +316 13973563
Email: lotte@oppasmadelief.nl

Baarle-Nassau en omgeving

Vul het formulier in voor meer informatie! https://forms.gle/PEUZJcLLS9AYja5B7
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Breda

Lotte Vader
Tel: +316 13973563
Email: lotte@oppasmadelief.nl

Deventer

Vul het formulier in voor meer informatie! https://forms.gle/PEUZJcLLS9AYja5B7
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Enschede

Ichel Jansen
Tel: 0640492713
Email: ichel@oppasmadelief.nl

Franchise beginnen?

Vul het formulier in voor meer informatie! https://forms.gle/PEUZJcLLS9AYja5B7
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Goeree-Overflakkee

Jessica van der Hoek
Tel: 0645101654
Email: jessica@oppasmadelief.nl

Gooi Vechtstreek

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Groningen

Crystel Beute
Tel: +31653734539
Email: crystel@oppasmadelief.nl

Haarlem

Lotte Vader
Tel: +316 13973563
Email: lotte@oppasmadelief.nl

Heemstede

Marielle de Baat
Tel: 06-38263403
Email: Marielle@oppasmadelief.nl

Hilversum

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Hoofddorp

Marielle de Baat
Tel: 06-38263403
Email: Marielle@oppasmadelief.nl

Leiden

Crystel Beute
Tel: +31653734539
Email: leiden@oppasmadelief.nl

Lelystad

Shanna Van der Kuijl
Tel: 0618564753
Email: shanna@oppasmadelief.nl

Tilburg

Lotte Vader
Tel: +316 13973563
Email: lotte@oppasmadelief.nl

Utrecht Oost & Zeist

Jessica van der Hoek
Tel: 0645101654
Email: jessica@oppasmadelief.nl

Utrecht West

Jessica van der Hoek
Tel: 0645101654
Email: jessica@oppasmadelief.nl

Wassenaar

Marielle de Baat
Tel: 06-38263403
Email: Marielle@oppasmadelief.nl

Zwolle

Crystel Beute
Tel: +31653734539
Email: crystel@oppasmadelief.nl