Over Oppas Madelief & Contact

Hallo!
Wij zijn Lyla en Jasmijn, tweelingzussen en de oprichters van Oppas Madelief!

In 2010 al (lang geleden!) zijn we in Delft begonnen met onze oppascentrale omdat we merkten dat het voor veel ouders moeilijk was om een goede oppas te vinden. We wonen zelf niet meer in Delft: Lyla woont in Haarlem, ik in Rotterdam.

City captains
Oppas Madelief Delft liep zo goed dat we nu ook in andere steden oppassers regelen voor jullie! We kennen nog steeds al onze oppassers persoonlijk omdat we door heel Nederland 14 geweldige franchiseneemsters hebben. Elke jongedame heeft 1 van onze steden onder haar hoede. Hieronder stellen ze zichzelf voor!

We werken graag aan Oppas Madelief, mail of bel ons gerust met vragen we helpen ├ęcht graag!

Liefs, de dames van Oppas Madelief.
Veel plezier met de site.

Oppas Madelief


LRK nummer: 338140840
KVK nummer: 53853997
BTW nummer NL 851045042B01.
IBAN: NL22RABO0145619745
BIC: RABONL2U

City captains

Alkmaar

Jasmijn Kok.
Tel: 0638502234
Email: jasmijn@oppasmadelief.nl

Almere

Crystel Beute
Tel: +31653734539
Email: crystel@oppasmadelief.nl

Amersfoort

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Amstelveen

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Amsterdam

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Antwerpen

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Apeldoorn

Nicky Kroon
Tel: 0628693802
Email: Nicky@oppasmadelief.nl

Arnhem

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Baarle-Nassau en omgeving

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Breda

Gigi Halley
Tel: 0651996169
Email: gigi@oppasmadelief.nl

Delft/Rijswijk

Elze Nijveldt
Tel: 0641885765
Email: elze@oppasmadelief.nl

Den Bosch

Feline Drenth
Tel: 0651434897
Email: Feline@oppasmadelief.nl

Deventer

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Dordrecht

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Eindhoven

Roos van der Maarel
Tel: +31634698358
Email: Roos@oppasmadelief.nl

Enschede

Ichel Jansen
Tel: 0640492713
Email: ichel@oppasmadelief.nl

Franchise beginnen?

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Goeree-Overflakkee

Jessica van der Hoek
Tel: 0645101654
Email: jessica@oppasmadelief.nl

Gooi Vechtstreek

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Groningen

Crystel Beute
Tel: +31653734539
Email: crystel@oppasmadelief.nl

Haarlem

June van Noordennen
Tel: 0683167822
Email: june@oppasmadelief.nl

Het Westland

Laura Arkesteijn
Tel: 0636555111
Email: laura@oppasmadelief.nl

Hoofddorp

Jasmijn kok
Tel: +31000000000
Email: admin@tjardo.com

Leiden

Iris van der Maarel
Tel: 06-53734539
Email: Leiden@oppasmadelief.nl

Lelystad

Jasmijn Kok.
Tel: 0638502234
Email: jasmijn@oppasmadelief.nl

Maastricht

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Nijmegen

Willemijn Engberts
Tel: +31648758361
Email: willemijn@oppasmadelief.nl

Rotterdam

June van Noordennen
Tel: 0683167822
Email: june@oppasmadelief.nl

Scheveningen

Laura Arkesteijn
Tel: 0636555111
Email: laura@oppasmadelief.nl

Tilburg

Elvira Van Hees
Tel: 0638740100
Email: elvira@oppasmadelief.nl

Utrecht

Jessica van der Hoek
Tel: 0645101654
Email: jessica@oppasmadelief.nl

Wassenaar

Iris van der Maarel
Tel: 06-53734539
Email: Leiden@oppasmadelief.nl

Zandvoort

Jasmijn kok
Tel: +31000000000
Email: admin@tjardo.com

Zeewolde

Jasmijn Kok.
Tel: 0638502234
Email: jasmijn@oppasmadelief.nl

Zwolle

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl