Over Oppas Madelief & Contact

Hallo!
Wij zijn Lyla en Jasmijn, tweelingzussen en de oprichters van Oppas Madelief!

In 2010 al (lang geleden!) zijn we in Delft begonnen met onze oppascentrale omdat we merkten dat het voor veel ouders moeilijk was om een goede oppas te vinden. We wonen zelf niet meer in Delft: Lyla woont in Haarlem, ik in Rotterdam.

City captains
Oppas Madelief Delft liep zo goed dat we nu ook in andere steden oppassers regelen voor jullie! We kennen nog steeds al onze oppassers persoonlijk omdat we door heel Nederland 14 geweldige franchiseneemsters hebben. Elke jongedame heeft 1 van onze steden onder haar hoede. Hieronder stellen ze zichzelf voor!

We werken graag aan Oppas Madelief, mail of bel ons gerust met vragen we helpen ├ęcht graag!

Liefs, de dames van Oppas Madelief.
Veel plezier met de site.

Oppas Madelief


LRK nummer: 338140840
KVK nummer: 53853997
BTW nummer NL 851045042B01.
IBAN: NL22RABO0145619745
BIC: RABONL2U

City captains

Alkmaar

Jasmijn Kok.
Tel: 0638502234
Email: jasmijn@oppasmadelief.nl

Almere

Jasmijn Kok.
Tel: 0638502234
Email: jasmijn@oppasmadelief.nl

Amersfoort

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Amstelveen

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Amsterdam

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Antwerpen

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Apeldoorn

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Arnhem

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Breda

Gigi Halley
Tel: 0651996169
Email: gigi@oppasmadelief.nl

Delft/Rijswijk

Elze Nijveldt
Tel: 0641885765
Email: elze@oppasmadelief.nl

Den Bosch

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Deventer

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Dordrecht

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Duin- en Bollenstreek

Iris van der Maarel
Tel: 0619229128
Email: iris@oppasmadelief.nl

Eindhoven

Roos van der Maarel
Tel: +31634698358
Email: Roos@oppasmadelief.nl

Enschede

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Enschede

Sophie Kokkeler
Tel: 0487301692 (ENG / NL)
Email: sophie@nannynina.be

Franchise beginnen?

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Goeree-Overflakkee

Jessica van der Hoek
Tel: 0645101654
Email: jessica@oppasmadelief.nl

Gooi Vechtstreek

Shirley van Doorn
Tel: 0628985067
Email: shirley@oppasmadelief.nl

Groningen

Judith Jaspers
Tel: 0623053251
Email: judith@oppasmadelief.nl

Haarlem

June van Noordennen
Tel: 0683167822
Email: june@oppasmadelief.nl

Het Westland

Laura Arkesteijn
Tel: 0636555111
Email: laura@oppasmadelief.nl

Hoofddorp

Mirjam Stam
Tel: 0650275988
Email: mirjam@oppasmadelief.nl

Leeuwarden

Judith Jaspers
Tel: 0623053251
Email: judith@oppasmadelief.nl

Leiden

Iris van der Maarel
Tel: 0619229128
Email: iris@oppasmadelief.nl

Lelystad

Miriam hollema
Tel: 0683772902
Email: miriam@oppasmadelief.nl

Maastricht

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl

Nijmegen

Willemijn Engberts
Tel: +31648758361
Email: willemijn@oppasmadelief.nl

Tilburg

Elvira Van Hees
Tel: 0638740100
Email: elvira@oppasmadelief.nl

Utrecht

Jessica van der Hoek
Tel: 0645101654
Email: jessica@oppasmadelief.nl

Wassenaar

Iris van der Maarel
Tel: 0619229128
Email: iris@oppasmadelief.nl

Zandvoort

Mirjam Stam
Tel: 0650275988
Email: mirjam@oppasmadelief.nl

Zeewolde

Jasmijn Kok.
Tel: 0638502234
Email: jasmijn@oppasmadelief.nl

Zwolle

City Captain worden? Mail of bel ons voor meer informatie!
Tel: 0638502234
Email: jasmijnkok@live.nl